Božićno darivanje Lions cluba "Slatina"

Slika korisnika Željka Butorac
Željka Butorac 28 prosinca, 2023 - 21:31

Slatinske Lionsice su tradicionalnom akcijom uoči Božića posjetile i darivale 19 obitelji. Darivane su obitelji sa više djece, obitelji djece s teškoćama u razvoju, obitelji bolesnih i starijih osoba, obitelji slabog imovinskog stanja, kao i obitelji osoba s invaliditetom. Članice su izradile božićne čestitke i prikupljale donacije za iste. Akciju su podrržali i doniralli brojni građani, tvrtke, općine i grad Slatina. Prikupljenim doniranim financijskim sredstvima, članice su kupile i pripremile pakete prehrane, higijene i slatke božićne paketiće. Članice kluba su donirale razne prigodne poklone (igračke, bojice, društvene igre, slatkiše, kolače, kape i dr.). U organizaciji LC Kontesa Nera iz Zagreba djeci su donirane razne grickalice. Trgovina NTL je donirala paket prehrane i higijene za jednu obitelj. Posjeta i darivanje odvijalo se tijekom cijelog mjeseca prosinca uoči blagdana Božića i Nove godine na područu grada Slatine i općina: Voćin, Sopje, Čađavica, Nova Bukovica, Mikleuš i Čačinci. Članice su poželjele svim obiteljima sretan Božić i sve najbolje u Novoj godini, sa porukom "niste sami".