AKCIJA - POMOĆ UMIROVLJENIKU KOJEM JE IZGORIO STAN

Slika korisnika Sonja Jelača
Sonja Jelača 23 veljače, 2024 - 14:02

Dragi naši Lionsi, prijatelji, poznanici, dobri ljudi,

pozivamo vas na akciju prikupljanja financijske pomoći našem umaškom sugrađaninu, umirovljeniku ANTONU BARTOLIĆU, iz Danteove ulice 6, kojem je u požaru kompletno izgorio stan, uključujući i krov.

S obzirom da je nastala ogromna šteta, što možete vidjeti i iz priloženih fotografija, molimo sve ljude dobre volje da nam se pridruže u prikupljanju financijske pomoći uplatom donacije na poseban račun za donacije Lions kluba Novigrad HR5324020061100417999 s naznakom „Za Antona Bartolića“.

Anton je umirovljenik sa minimalnim primanjima, a privremeno koristi jednu sobu u starom gradu kao nužni smještaj.

Molimo odazovite se, jer je financijska pomoć nužno potrebna za kompletnu sanaciju stana i općenito pomoć. Za donacije u namještaju, opremi i slično, obavijestit ćemo vas naknadno, kada to bude trebalo učiniti.

Pokažimo naše veliko srce i odazovimo se, imajući na umu da se ovako nešto moglo dogoditi bilo kome od nas.

Uz naš moto: S L U Ž I M O !
Za Lions klub Novigrad
Snježana Nazarević, predsjednica