Lions regata "Jedrima protiv droge" , Murter 2017

tajnik@lions.hr
+385912219618

Dragi Lions prijatelji,

S velikim zadovoljstvom najavljujemo našu 19. po redu Lions regatu „Jedrima Protiv Droge“, koja će se održati 20.-23. travnja 2017., ponovo na otoku Murteru.

Najsrdačnije Vas pozivamo da sa svojim Lions klubom ili prijateljima na sudjelovanje na našoj Lions regati. Provedete prekrasne dane jedreći jednim od najljepših akvatorija na svijetu u prostoru nacionalnog parka Kornati. Pozivamo vas na susrete i ugodno druženje sa starim ili upoznavanje novih Lions prijatelja iz Hrvatske i Europe i pri tome na pomaganje u prevenciji protiv zloporabe droge, što je na žalost još uvijek veliki problem, kako u Hrvatskoj tako i u svijetu.

Kao i uvijek do sada, predviđen je dolazak već u četvrtak, 20. travnja, regatavanje u petak i subotu, 21. i 22. travnja, i povratak u nedjelju 23. travnja.

Brodovi su tipa Bavaria 46 stopa (oko 15m), i do 9 osoba može spavati na brodu (4 kabine sa po dva ležaja i jedan ležaj u salonu). Brodovi su opremljeni posteljinom, ručnicima, grijani su (Webasto) i svaki ima po dva tuša/WC-a, iako je mnogo komfornije koristiti čiste i velike sanitarne čvorove u marini. Ali, naravno možete i noćiti u obližnjim hotelima ili apartmanima na Murteru u vlastitoj režiji.

Na ovom Youtube linku možete vidjeti kratki film sa impresijama od zadnje regate održane u travnju 2016:  https://www.youtube.com/watch?v=85YJiWueMlo

I to je to. Sada samo trebate što prije popuniti obrazac pred prijave koji se nalazi u privitku, i poslati nam ga popunjenog natrag.

Nadamo sa da ćemo se ponovo vidjeti, družiti se, jedriti i uživati zajedno u travnju 2017. na prekrasnoj obali našeg Jadrana.

Na ovoj stranici gdje se prate sva događanja u D-126 imat ćete sve potrebne informacije, dokumente i obrasce za predstojeću regatu,pa vas molim da pratite nove objave. Također pratite objave i na FB stranici koju smo oformili samo za regatu koja se nalazi na linku

www.facebook.com/lionsregattacroatia

Srdačan pozdrav,

Za regatni odbor

Predsjednik

Đek Šurija

Dear Lions friends,

With great pleasure we announce our 19th Lions regatta "Sailing Against Drugs", which will be held 20th to 23rd in April 2017, again on the island of Murter.

We invite you and your Lions club or friends to participate in our Lions regatta spending beautiful days of sailing in one of the most beautiful waters in the world area of the national park Kornati. This is also an opportunity to spend the evening with old and meet new Lions friends both from Croatia and Europe and all together help in the prevention against drug abuse, which is unfortunately still a major problem, both in Croatia and in the world.

As always, the scheduled arrival as early on Thursday, April 20th, racing on Friday and Saturday, 21st and 22nd April and returning on Sunday April 23rd.

Boats are Bavaria 46 feet (about 15m), and up to 9 people can sleep on board (4 cabins with two beds and a bed in the lounge). The boats are equipped with bedding, towels, heated (Webasto) and each with two showers / toilets, although more comfortable to use clean and large sanitary facilities in the marina. But, of course, you can spend the night in nearby hotels or apartments on Murter at your own expense.

In this Youtube link you can see a short film with impressions of the last regatta held in April 2016:  https://www.youtube.com/watch?v=85YJiWueMlo

And that's it. Now all you have to do is to fill the application form as soon as possible (attached below), and send it to us completed.

We hope with that we will see each other again, socialize, sail and enjoy together in April 2017 on the beautiful coast of the Adriatic.

On this page where you can follow all events in the D-126 you also have all the necessary information, documents and forms for the upcoming race, so please follow the new posts. Also we invite you to follow posts on FB page we formed only for an event that is on link

Best regards,

For the race committee

President